Kategorie
Technologia

Zbiórka funduszy Fortnite dla Ukrainy

Ukraina
Gra epicka przydziela 100% w marcu przychodach do pomocy humanitarnej w wojnie na Ukrainie. Epic rozpoczął gromadzić pieniądze na wsparcie wojny 19 marca i 29 marca, oficjalnie przekazała limit 100 milionów dolarów. Popularność „Fortnite” oznacza, że ​​musisz szybko zebrać dużo kapitału, ponieważ gracze są często zmuszeni spędzić prawdziwe pieniądze w „Vdolce” w grze, może również odblokować karty bitwy na sezon w każdej ciekawej broni, kostiumach i emotikonach.

Epic Gry potwierdzały, że wszystkie transakcje zakupione i zarejestrowane w prawdziwym rodzaju pieniądza odbywa się od 19 marca do 3 kwietnia dla organizacji, takich jak bezpośrednia ulga, fundusz dla dzieci ONZ, Światowy program żywnościowy ONZ i inne mają podobne intencje. Oficjalne konto „fortunite” na Twitterze również ujawniło, że społeczeństwo współpracuje bezpośrednio z światowego centralnego szefa kuchni Jose Andres. Twórcy są płacone bezpośrednio przez epickie gry, a efekty „Fortnite” są całkowicie w tym celu.

W często zadawane pytania dotyczące epickich grach o działaniach wsparcia Ukrainy firma wysyła kredyt otrzymany tak szybko, jak to możliwe. „Nie czekamy, aż środki faktycznie wpłyną z naszej platformy i partnerów płatniczych, co może zająć trochę czasu w zależności od sposobu przetworzenia transakcji” – ujawnia strona internetowa. Epic twierdzi, że wpłaci środki „w ciągu dni” i zarejestruje transakcje na podstawie ich raportów. Firma wyjaśnia, że ​​zakupy graczy nie są uznawane za darowizny podlegające odliczeniu od podatku.

. Publiczne style potyczki Battle Royale – oficjalna nazwa: „Tryb budowy zerowej”. Ta aktualizacja stała się punktem spornym między starymi i nowymi fanami, a niektóre stare uczucia zostały odrzucone. Wydaje się jednak, że wystarczająco dużo nowych fanów w końcu witamy w „Fortnite”, aby uzasadnić poprawki. Być może „Fornite” prawdopodobnie ma większą dziurę w umiejętnościach przed aktualizacją, wielu ludzi łatwo się z tym wygląda, dopóki główna funkcja konstrukcji nie zostanie usunięta z publicznego wyboru gracza.

Dodaj komentarz