Kategorie
Technologia

Microsoft, Intel i GM dołączają do rosnącej listy firm wycofujących się z CES

Microsoft
Microsoft jest najnowszym gigantem technologicznym, który wycofał się z targów CES 2022 w Las Vegas, wraz z dziesiątkami innych, którzy wycofali się z osobistych salonów na początku przyszłego roku.

W tym tempie wydaje się niemal pewne, że targi CES znów będą całkowicie wirtualne wydarzeniem, takim jak CES 2021.

The Verge jako pierwszy zgłosił sprawę. Według publikacji anonimowy rzecznik Microsoftu powiedział w e-mailu, że po uzyskaniu informacji o najnowszych danych dotyczących szybko zmieniającego się środowiska Covid, Microsoft zdecydował się nie uczestniczyć w targach CES 2022 osobiście. Zamiast tego firma technologiczna Redmond będzie miała możliwość cyfrowej obecności dla partnerów Innovation Experience Partners i Microsoft Automotive Press Toolkit.

Wytrwali wiedzą, że Microsoft dołączy do rosnącej listy uczestników, którzy opuścili osobistą stronę programu w przyszłym miesiącu. W chwili pisania tego tekstu Lenovo, Intel, Amazon, GM, Google, Meta, Twitter, Pinterest, ATandamp; T i Waymo odwołali swoje osobiste plany. TMobile powiedział, że drastycznie ograniczy swój osobisty udział.

Stowarzyszenie Technologii Konsumenckiej, organ organizujący CES, powiedział 22 grudnia, że ​​CES 2022 nadal będzie zawierał element osobisty. Teraz, gdy wiele firm wypadło z rynku (i prawdopodobnie zrezygnuje w ciągu najbliższych kilku dni), byłbym zaskoczony, gdyby ta organizacja znacznie dłużej stała w jej ramionach.

Consumer Electronics Show odbędzie się 5-8 stycznia 2022 w Las Vegas, a 3-4 stycznia zaplanowano jako dzień mediów.

Dodaj komentarz