Kategorie
Bez kategorii

Jak zabezpieczyć teren sportowy ?

W ramach zabezpieczeń, jakie konieczne są do montażu na obiektach sportowych na wyjątkową uwagę zasługuje siatka ochronna o perfekcyjnych walorach użytkowych, jak i estetycznych. Polecana siatka zabezpieczająca to rozwiązanie na lata najniezwyklej intensywnej eksploatacji.

Z taką mamy do czynienia wszędzie tam, gdzie uprawiane są dyscypliny wykorzystujące piłki. Siatka montowana jest na halach sportowych, wielofunkcyjnych boiskach, boiskach piłkarskich czy kortach. Wyśmienicie spisuje się jako siatka ochronna na lodowiskach do gry w hokeja, polach golfowych czy boiskach do baseball.

Dlaczego właśnie siatka sznurkowa, a nie różne rozwiązanie? Sznurkowe siatki produkowane są ponieważ z najlepszych tworzyw sztucznych, jakimi są przede wszystkim polipropylen oraz polietylen. To materiały odporne na wpływ czynników mechanicznych, chemicznych, jak również wpływ warunków pogodowych. To niemalże niezniszczalne siatki o perfekcyjnych właściwościach.

Co więcej, siatki sportowe są siatkami prostymi w montażu i tanimi. Można nabyć je w wielu rozmiarach oczek i grubości sznurka. Parametry te dobiera się względem konkretnej dyscypliny sportowej, jak i wielkości piłek. Stosunkowo znaczącym kryterium wyboru parametru siatek jest też wiek sportowców. Inne siatki nabyć można na salę gimnastyczną czy szkolne boisko do gry w piłkę nożną, inną, gdy jest to obiekt sportowy przeznaczony dla dorosłych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji co do kupna siatek PP oraz PE, należy zbadać ich żądane atesty oraz certyfikaty.

Dodaj komentarz